O nas

Fino zarządzanie nieruchomościami s.c.

Jesteśmy spółka cywilną działającą na rynku zarządzania nieruchomościami od 2001r. W tym czasie zdobywając zaufanie kolejnych wspólnot zbudowaliśmy firmę, która zarządza obecnie ponad 140.000 m2 nieruchomości.   Spółkę obecnie tworzą: Marzena Blacha oraz Piotr Filipiuk.

Wiemy, że właściciele powierzają w nasze ręce nierzadko cały majątek swojego życia. Dlatego uważamy, że w naszej pracy najważniejsze jest wzajemne zaufanie oraz szacunek do właścicieli nieruchomości.

Dzięki ścisłej współpracy naszych pracowników ze wspólnotami i ich Zarządami udało nam się przywrócić blask wielu przedwojennym kamienicom, przeprowadzić wiele termomodernizacji jak również wyprowadzić wspólnoty z niejednego kryzysu, z którym się do nas zwróciły.

Staramy się dla naszych wspólnot pozyskiwać dodatkowe środki na prace remontowe z dostępnych źródeł np. z Banku Gospodarstwa Krajowego, Szczecińskiego Funduszu Pożyczkowego, innych dostępnych programów.

Nie bojąc się spraw trudnych i pracochłonnych przez ostatnie kilkanaście lat zdobyliśmy bogate doświadczenie, którym możemy służyć naszym klientom.

Jeżeli potrzebujesz firmy doświadczonej ale otwartej i komunikatywnej – zapraszamy.