Miesiąc: styczeń 2024

  • -

Komunikat SEC

Category : Bez kategorii

Szanowni Państwo,
informujemy o awarii Elektrociepłowni SEC Pomorzany (PGE Energia Ciepła). Spółka SEC próbuje dostosować pracę systemu ciepłowniczego oraz pozostałych źródeł ciepła tak, aby utrudnienia dla mieszkańców były jak najmniejsze.
Biorąc pod uwagę aktualne warunki pogodowe, nie jest możliwe, aby uniknąć miejscowych ograniczeń i przerw w dostawach ciepła i ciepłej wody w lewobrzeżnej części miasta.
W pierwszej kolejności ograniczenia obejmą dostawy ciepłej wody, w dalszej kolejności ogrzewanie. Stopień ograniczeń uzależniony będzie od położenia budynków względem sieci ciepłowniczej (im bliżej sieci magistralnych tym mniejsze utrudnienia), standardu technicznego budynków, stopnia termomodernizacji izolacji (mniejsze lub większe zapotrzebowanie na ciepło).
Naprawa potrwa najpóźniej do 21 stycznia br.,
Należy jednak mieć na uwadze, że wychłodzony system ciepłowniczy wymaga dodatkowej doby, aby wrócić do całkowitej sprawności i pełne dostawy ciepła do wszystkich odbiorców nastąpią 22 stycznia.
Po aktualne informacje zapraszamy na stronę internetową www.sec.com.pl


  • -

Niedziałkowskiego 15, 15A – kraty na strych

Category : Bez kategorii

Informujemy że w dniu dzisiejszym dokonano odbioru prac polegających na montażu krat na klatkach schodowych mających na celu ograniczenie dostępu osobą bezdomnym do pomieszczeń strychowych.

Decyzja o montażu krat została podjęta w wyniku stałego problemu z osobami bezdomnymi które traktowały półpiętra klatek oraz strychy jako noclegownie. Wielokrotne zgłaszanie tego służbą miejskim oraz Policji nie przynosiło oczekiwanego rezultatu.

Dodatkowo wykonano montaż drzwi piwnicznych w oficynie klatki 15A.

Klucze do krat wejściowych oraz do drzwi piwnicznych są do odbioru w siedzibie naszej firmy w Dziale Technicznym wyłącznie dla lokatorów kamienicy.


  • -

Taras przy ul. Piotra Skargi 52 – prace dodatkowe

Category : Bez kategorii

Szanowni Państwo w dniu dzisiejszym dokonano odbioru prac dodatkowych.

W zakres prac wchodziło udrożnienie wentylacji w części piwnicznej oraz wykonanie dodatkowych otworów wentylacyjnych.

Celem tych prac ma być poprawa wentylacji w piwnicach dzięki czemu ściany piwniczne nie będą ulegały zawilgoceniu.

Efekty tych prac już były widoczne podczas odbioru, komisja zauważyła brak plam wilgoci na sufitach pomieszczeń piwnicznych.