Miesiąc: kwiecień 2019

  • -

Koniec okresu zebrań

Category : Bez kategorii

Informujemy że wspólnie z Państwem zakończyliśmy okres
corocznych zebrań Wspólnot Mieszkaniowych.

Pragniemy gorąco podziękować wszystkim za uczestnictwo w zebraniach, zgłaszanie pomysłów i prac do realizacji.

Coroczne zebrania Wspólnot Mieszkaniowych są okazją do lepszego poznania nas i kontaktu pomiędzy Państwem a naszymi pracownikami. Dzięki temu także Państwo macie okazję do integracji z mieszkańcami Waszych wspólnot.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich którzy nie mieli okazji lub możliwości uczestniczenia w zebraniu do wizyty w siedzibie naszej firmy lub o kontakt z naszymi pracownikami w celu zagłosowania nad uchwałami podjętymi na zebraniu.

Przypominamy jednocześnie o możliwości głosowania poprzez E-mail po wypełnieniu odpowiedniego wniosku dostępnego w zakładce Do Pobrania


  • -

Zebranie Wspólnoty Mieszkaniowej Jana Pawła II 41

Category : Zebranie wspólnoty

Serdecznie zapraszamy na coroczne zebranie Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Jana Pawła II 41, które odbędzie się 15 kwietnia 2019r. o godz. 17.00 w siedzibie naszej firmy, ul. Pocztowa 30/10, wejście od ul.Ściegiennego.

Prosimy o punktualne przybycie.

Fino s.c.


  • -

Miasto Szczecin zaprasza

Category : miasto

W imieniu ZBilK i miasta Szczecin zapraszamy mieszkańców na spacer studyjny na którym zaprezentowana zostanie koncepcja zagospodarowania kwartału nr 39 ograniczonego ulicami:

  • Al. Wojska Polskiego
  • ul. Śląska
  • ul. Więckowskiego

Spotkanie otwarte odbędzie się 26 kwietnia 2019 r. o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej „ProMedia”, ul. Woj. Polskiego 2.

Spacer Studyjny odbędzie się 27 kwietnia 2019 r. , rozpoczęcie o godz. 11.00 przy Placu Zgody 1

Szczegóły na plakacie poniżej.


Zebranie Wspólnoty Mieszkaniowej Swarożyca 15

Category : Zebranie wspólnoty

Serdecznie zapraszamy na coroczne zebranie Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Swarożyca 15, które odbędzie się 05 kwietnia 2019 r. o godz. 17.00 w siedzibie naszej firmy, ul. Pocztowa 30/10, wejście od ul.Ściegiennego.

Prosimy o punktualne przybycie.

Fino s.c.


Zebranie Wspólnoty Mieszkaniowej Dworcowa 11

Category : Zebranie wspólnoty

Serdecznie zapraszamy na coroczne zebranie Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Dworcowa 11, które odbędzie się 05 kwietnia 2019r. o godz. 17.00 w siedzibie naszej firmy, ul. Pocztowa 30/10, wejście od ul.Ściegiennego.

Prosimy o punktualne przybycie.

Fino s.c.